Готові рішення

Ми маємо готові рішення для автоматизації

Компанія POS Service надає послуги по автоматизації вашого бізнесу

Це цілий комплекс заходів, який включає в себе професійні консультації, навчання персоналу, впровадження та налаштування спеціалізованого обладнання, а також програмних продуктів. Всі ці заходи дозволять максимально підвищити ефективність діяльності будь-якого торгового підприємства (магазину, кафе, ресторану, гіпермаркету та ін.).

Кому це вигідно?

Перш за все — власникам бізнесу, які отримують можливість мінімізувати свої витрати і при цьому підвищити прибутковість бізнесу. Звичайно, не будемо забувати і про покупців, адже саме неякісне і довге обслуговування призводить до їх невдоволення і переходу до конкурентів.

Автоматизація підприємства дозволяє значно спростити внутрішній документообіг, ефективно використовувати робочий час, полегшити отримання даних для підготовки звітності і планування роботи компанії, слідкувати за прибутками і витратами, аналізувати роботу підрозділів організації та багато іншого.

Комерційна пропозиція

Наша компанія індивідуально працює з кожним клієнтом, ми пропонуємо автоматизацію під ключ, підбираємо програмне забезпечення, pos-обладнання, надаємо повний спектр послуг, тому скалькулювати ціну можна тільки після комплексного обстеження…

Обслуговування та підтримка

Протягом всього терміну експлуатації наших рішень, ми надаємо нашим клієнтам інформаційну підтримку, проводимо навчання персоналу, обслуговуємо програмно-апаратний комплекс і поставляємо витратні матеріали. Умови обслуговування та оплати описуються в договорі.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!