Про нас

20-ти річний досвід

Компанія POS-service є дочірнім підприємством ТОВ «Українська софтверного компанія», заснованої ще в 1999 році. Ми займаємося професійною комплексною автоматизацією точок роздрібної торгівлі, готельно-ресторанного бізнесу, надаючи послуги з навчання персоналу, встановлення, налагодження та обслуговування обладнання, необхідного програмного забезпечення вже понад 10 років.

За цей час нашим клієнтами стали сотні точок роздрібної торгівлі по всій країні, починаючи від міні-барів і закінчуючи великими гіпермаркетами. Ми навчили сотні співробітників і поставили найсучасніше обладнання від відомих у всьому світі брендів.

Чому обирають саме нас

Незважаючи на надзвичайно широкий розвиток автоматизації торгівлі в усьому світі, в Україні вона робить тільки перші кроки. Посильний внесок нашої компанії помітний неозброєним поглядом: в наявності пряме збільшення прибутку і зростання інтересу покупців до торгових точок, обладнаним за останнім словом техніки і надають професійні послуги з продажу своєї продукції.

Каси самообслуговування, термінали та монітори покупців, чіткі і зрозумілі цифрові цінники, відсутність черг, отримання повної інформації про будь-якому товарі по його штрих-коду, лояльне ставлення продавця, який надає бонуси і знижки – все це підігріває інтерес клієнта і є своєрідною рекламою для торгової точки .

Власники бізнесу вибирають нас з декількох причин:

бажання «оживити» торгову точку

можливість значно знизити витратну частину

можливість тримати меншу кількість співробітників

Продукція та послуги найвищого рівня

Прекрасно розуміючи, що необхідно бути на голову вище конкурентів, ми готові запропонувати продукцію і послуги найвищої якості. Серед наших постачальників і виробників такі торгові марки, як Modern Expo, Unisystem, Motorola, Gprinter, Xprinter, Posiflex, Honeywell (Metrologic), ІКС-маркет, Datalogic, Zebex, DIGI, Argox, Godex, CAS, Citizen.

 

Ми пропонуємо як економ рішення для вашого бізнесу, так і дорогі варіанти, які є профільними для спеціалізованих точок продажів. Серед нашого асортименту товарів і послуг кожен зможе вибрати для себе оптимальний варіант, що враховує особливості бізнесу і свої фінансові можливості.

 

З усіх питань вас завжди проконсультують висококваліфіковані фахівці, за плечима яких понад десять років роботи в даній сфері. Ми одними з перших в Україні зайнялися автоматизацією точок роздрібної торгівлі, тому точно знаємо всі його особливості і переваги в розрізі сучасного ринку продажів.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!